Geoblog.pl    seraph    Podróże    Gruzja    start

start

Polska, Bochnia

Póki co zaznaczone tylko punkty noclegów. Po kliknięciu:

Autostopem do Gruzji

znajdziecie pełną relację.

salicjo
salicjo - 2009-09-28 08:44
Cieszę się, że nareszcie coś wrzucisz. Miłego pisania.

gosiazlublina - 2009-09-28 18:44
Super :) Czekam na więcej :)

seraph - 2009-09-28 22:28
w międzyczasie przeniosłem się na nowy blog, adres macie tutaj:
<a href="http://www.seraph.wedrowcy.net">http://www.seraph.wedrowcy.net</a>

gosiazlublina - 2009-09-30 10:31
Fajne :) Czytam na bieżąco :) Choć ten blog mi się podoba bardziej bo ma mapkę i przerzuca zdjęcia tylko do końca katalogu a nie wszystkie - czemu wybrałeś tamten - czy ma jakieś ukryte zalety? :)

seraph - 2009-09-30 17:46
w tamtym też dodam mapkę, tylko muszę znaleść czas. Ogólnie mogę sobie tam wszystko sam ustawiać i się bawić :-)

Co do zdjęć, to też w relacji z Norwegii zrobiłem tak, że przeskakiwały tylko do jednego wpisu, ale w Gruzji stwierdziłem, że można wstawić do wszystkich. Poza tym jeśli klikniesz na odpowiedni wpis, to wtedy są tylko zdjęcia dla niego :-)

dodatkowo mam jeszcze w planach otworzyć serwis turystyczny w nieokreślonym dokładnie czasie (www.wedrowcy.net), a dodatkowe podstrony, w tym blog, sprzyjają zauważeniu całości przez wójka google kiedy już wszystko będzie gotowe.

I jeszcze jedna zaleta: mogę sobie łatwo zintegrować bloga z facebookiem i wszyscy wiedzą o nowościach i kilka innych przyjemnych rzeczy, które lubię :-)

gosiazlublina - 2009-10-04 14:45
Fajny ten blog - tylko dlaczego aby dac komentarz musze podac swoj email? - chetnie bym cos napisala ale bez podawania maila.
A napisac chcialam ze czekam na relacje z kolejnych dni bo czytanie bardzo mi sie podoba (strona Kwika moze poczekac :D )

seraph - 2009-10-06 14:06
postaram się coś zrobić z tym mailem, już myślałem o tym kilka dni temu, tylko nie zdążyłem jeszcze (ale poza tym tego maila nigdzie nie widać),
co do strony kwika, to Magda mnie już zaczyna z nią nękać coraz częściej, a ja dalej nie mam wizji, żeby to jakoś zrobić :(

Adrian Cabała
Zasoby: 47 wpisów47 10 komentarzy10 71 zdjęć71 0 plików multimedialnych0